O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie!

avatar

Nazywam się Wojciech Kobylarz i zajmuję się marketingiem sieciowym. Pochodzę z bardzo małej wioski. Pomimo młodego wieku za sobą mam już wiele sukcesów w tej branży. Jestem również założycielem grupy Lucky Team, do której należą osoby z wieloletnim doświadczeniem w marketingu sieciowym!

Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę, a prowadzenie własnego biznesu pochłania sporo czasu i trudno jest utrzymać się na rynku. Natomiast praca przez Internet pozwala mi na wykonywanie jej gdzie chcę, kiedy chcę i z kim chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi osobami oraz pozwala na ciągłe poszerzanie mojej wiedzy.

Możliwościami zarabiania pieniędzy przez Internet interesuję się od bardzo dawna (dokładnie od 2007 roku), lecz prawdziwa przygoda z zarabianiem rozpoczęła się w 2012 roku, właśnie wtedy podjąłem pierwszą współpracę z programem partnerskim. Pojawiły się pierwsze konkretne efekty, przekonałem się co dzięki własnej pracy jestem w stanie osiągnąć, a także dało mi to ogromną motywację do dalszego działania. W bardzo krótkim czasie zbudowałem ogromną grupę liczącą kilka tysięcy osób i jest to niesamowite, że Internet daje takie możliwości! Choć nie do końca wtedy wszystko poszło po mojej myśli, gdyż firma straciła płynność finansową i po prostu upadła. To uważam, że i tak było warto, gdyż dzięki temu sporo nauczyłem się. Była to jedna z lepszych lekcji w moim życiu. Porażki są właśnie po to żeby wyciągać z nich wnioski!

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że pokochałem to co robię i wiem, że chcę to robić nadal! Biznes internetowy zmienia życie wielu osób. Większość osób zdecydowanie za szybko się poddaje! Zanim staniemy się ekspertem w jakiejś dziedzinie to musimy przejść bardzo długą drogę i poświęcić ogromną ilość czasu na naukę. Otaczaj się osobami z większym doświadczeniem niż Ty, a zdecydowanie szybciej dojdziesz do poziomu eksperta! Pamiętaj, że nie ma drogi na skróty, ale można sobie ją ułatwić! Jestem bardzo upartą osobą, przez co też nigdy nie poddaje się i jak sobie wyznaczę cel to dążę do niego, aż go osiągnę.

Współpracuje nie tylko z osobami z Polski, ale i z całego świata. Z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim ambitnych i gotowych do działania. Jeżeli uważasz, że jesteś taką osobą i chcesz zacząć zarabiać przez Internet, mieć więcej czasu dla swojej rodziny, stać się przede wszystkim wolnym finansowo to koniecznie skontaktuj się ze mną!

Pozdrawiam serdecznie
Wojciech KobylarzOtwórz chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start

Przejdź do paska narzędzi