Galeria

Galeria poniżej przedstawia tylko część moich wyjazdów i są one z ostatnich 2-3 lat. W sumie było ich znacznie więcej! Natomiast plany mam ogromne i myślę, że ta galeria szybko poszerzy się 🙂 Sami zobaczycie na własne oczy jak szybko przybywają zdjęcia i nowe filmiki 😀


Costa Brava (2017)

Pora na małą porcję zdjęć z Costa Brava i Barcelony 🙂 Za wiele nie zwiedzałem, bo chciałem bardziej odpocząć, ale znalazł się jeden dzień by zobaczyć coś więcej 😀 Pewnie za jakiś czas tam wrócę, gdyż jest co zwiedzać! 🙂
Zresztą oceńcie sami 😀

Kliknij aby zobaczyć album


Event The GCC Group (2017) – 8 kwiecień

Bardzo nietypowy event. Przyznam szczerze, że pierwszy raz byłem na takim wydarzeniu, gdzie obowiązywała stylizacja na lata 20-30, co nadało całemu wydarzeniu bardzo fajny klimat. Niesamowita wizja i przemowa właściciela Jana M. Pasboel na temat rozwoju i przyszłości druku 3D. Myślę, że GCC GROUP to jeden z ciekawszych projektów na rynku i cieszę się bardzo, że dałem się namówić na ten wyjazd. Utwierdziłem się w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję i zrozumiałem jeszcze bardziej całą koncepcję biznesu. Przy okazji dostałem dodatkowe 800 GCC Coinów za sam udział w evencie 😀 Jeden z powodów, dlaczego warto jeździć na takie wydarzenia!

Kliknij aby zobaczyć album


Kenia (2016)

Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że Afryka zrobi tak ogromne wrażenie na mnie!

Cudowne widoki, niesamowici ludzie, wiele z nich na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci ❤️
Pomimo ogromnej biedy, która tam panuje pokazują na każdym kroku, że można być szczęśliwym człowiekiem bez względu na to w jakiej jest się sytuacji.

Nie wspominając już o dzieciach, które potrafią bawić się, znaleźć sobie fajne zajęcie i wykorzystać swoje dzieciństwo tak jak My kiedyś, zamiast zastępując je telefonami, grami na komputerze itp.

Coś wspaniałego również widzieć te wszystkie dzikie zwierzęta na wolności!

Zresztą co ja tutaj będę pisał 🙂 Sami po prostu to zobaczcie! Tak naprawdę zdjęcia, filmiki tylko w niewielkim stopniu odzwierciedlają to jak jest piękna Kenia 😀

Uwielbiam swoje życie za to, że w tak młodym wieku już tyle udało mi się zobaczyć, a możecie być pewni, że w tym roku również będzie sporo działo się!

Kliknij aby zobaczyć album


Dominikana (2016) – Wrzesień

Podczas tego wyjazdu towarzyszyło nam aż 18 osób, jak dotychczas to największa grupa jaką udało się nam zorganizować i jesteśmy przekonani, że niebawem ten rekord pobijemy!

Dziękujemy wszystkim osobom za mile spędzony czas i radosną atmosferę!

Już nie możemy doczekać się kolejnych wyjazdów, tym razem prawdopodobnie zupełnie inny kierunek 🙂

Kliknij aby zobaczyć album


Dominikana (2016) – Marzec

Spontaniczny wyjazd na Dominikanę do Punta Cana. Niestety w ostatniej chwili kilka osób zrezygnowało z wyjazdu, ale było i tak rewelacyjnie! Spędziliśmy tam dokładnie 12 dni, które były pełne przygód! Zresztą zobaczcie sami nasze zdjęcia i zachęcamy do obejrzenia wideo relacji, którą znajdziecie na naszym kanale na YouTube.

Kliknij aby zobaczyć album


Dominikana (2015) – Listopad

Wspólnie z liderami z Rosji i Ukrainy spędziliśmy 10 dni na przepięknej Dominikanie. Otrzymaliśmy zaproszenie od pewnej firmy, aby zapoznać się z ich ofertą i ją osobiście przetestować. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ przygotowano dla nas masę atrakcji i było naprawdę grubo!

Kliknij aby zobaczyć album


Otwórz chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start